wtorek, 10 lipca 2012

Revitacell - biodermokosmetyki

Już wkrótce na rynku zadebiutuje nowa, innowacyjna marka biodermokosmetyczna opracowana przez polskich naukowców. A cóż to za marka?Revitacell to polska marka biodermokosmetyczna, która jako pierwsza na świecie korzysta z przełomowego odkrycia naukowego - komórek macierzystych MIC-1. Regeneracyjne właściwości komórek MIC-1 znalazły zastosowanie w innowacyjnym składniku kosmetycznym NHAC Biocervin MIC-1, który jest bazą wszystkich produktów marki. To dzięki niemu Revitacell stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, cebulkach włosów, rzęs i brwi. 


Linia Revitacell to aktualnie trzy intensywne kuracje: 
Stem Cells Face Therapy - przeznaczona do pielęgnacji skóry twarzy i szyi,  
Stem Cells Hair Therapy - do odżywiania cebulek włosów i skóry głowy,
Stem Cells Eyelashes Therapy - do regeneracji zniszczonych rzęs i brwi. 

Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie. Kuracje są bezzapachowe, a ze względu na swoją specyfikę - odpowiednie do każdego typu cery i włosów. Mogą być stosowane także przez alergików.
Prace nad produktami marki Revitacell prowadzi laboratorium badawczo-rozwojowe spółki Stem Cells Spin S.A., która od 2009 roku zajmuje się komercjalizacją odkrycia naukowców z Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wynalazek posiada trzy polskie patenty oraz jeden amerykański. Na czym polega innowacyjność NHAC Biocervin MIC-1?
NHAC Biocervin MIC-1 nie tylko powstrzymuje procesy starzenia skóry związane z wiekiem i wpływem środowiska zewnętrznego, lecz także przywraca równowagę metaboliczną. Komórki skóry zostają pobudzone do produkcji białek budujących włókna kolagenowe. W skórze dochodzi do syntezy nowego kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny oraz biopolimerów odpowiedzialnych za utrzymanie struktury skóry. W efekcie skóra jest zregenerowana, jędrna i zdrowa.
Białkowe czynniki zawarte w NHAC Biocervin MIC-1 aktywują również komórki włosa i pobudzają wzrost nowych włosów.


Skuteczność, unikatowość, innowacyjność i naturalność potwierdzone naukowo – to podstawa filozofii biodermokosmetyków Revitacell. Wyjątkowa linia preparatów została stworzona po to, by każdy mógł wykorzystać potencjał komórek macierzystych w trosce o zdrowie i piękno swojej skóry.
Główne zadanie biodermokosmetyków Revitacell to sprawić, by skóra wszystkich osób, które z nich korzystają, była zdrowsza i piękniejsza. Filozofia marki opiera się na pięciu solidnych podstawach. Ich konsekwentna realizacja sprawia, że w laboratoriach Revitacell powstają produkty z najwyższej półki.

1. Skuteczność
Niektóre kosmetyki mają ładnie pachnieć. Inne ładnie wyglądać. Biodermokosmetyki Revitacell mają działać! Pionierskie wykorzystanie składnika NHAC Biocervin MIC-1 sprawia, że zaawansowana kuracja do skóry, włosów, brwi i rzęs gwarantuje dużo lepsze efekty niż popularne kosmetyki dostępne na rynku. Dzięki niebywałej mocy komórek macierzystych MIC-1 są to preparaty o niespotykanej mocy regeneracyjnej.
Revitacell oferuje produkty, których działanie jest nawet o 75% bardziej skuteczne od dostępnych na rynku rozwiązań.

2. Unikatowość
Biodermokosmetyki Revitacell to jedyne tego rodzaju preparaty dostępne na rynku. To pierwsza na świecie seria produktów wykorzystująca moc komórek macierzystych MIC-1 – niebywałe odkrycie polskiej nauki. Powstały na ich bazie kompleks NHAC Biocervin MIC-1 ma niepowtarzalny skład, a co za tym idzie niepowtarzalne działanie. Od momentu wyjątkowego odkrycia, aż po etap produkcji biodermokosmetyków za powstanie Revitacell odpowiada ta sama grupa naukowców.
Revitacell oferuje oryginalne i niepowtarzalne biodermokosmetyki – jedyne produkty na świecie o tak unikalnym składzie.

3. Innowacyjność
Biodermokosmetyki Revitacell od początku do końca funkcjonują w oparciu o innowacyjne metody i techniki działania. Począwszy od odkrycia, którego udało się dokonać dzięki nieszablonowemu podejściu do badań nad możliwościami regeneracyjnymi poroża jelenia, aż po laboratoria Revitacell, w których postawiono na pionierskie metody hodowli komórek, wytwarzania wyjątkowego składnika i produkcji preparatów.
Revitacell oferuje biodermokosmetyki, które powstają w sposób wyjątkowy, zapewniający im niepowtarzalność i znakomite działanie.

4. Naturalność
Źródło doskonałości biodermokosmetyków Revitacell tkwi w naturze. To z niej pochodzą komórki macierzyste MIC-1, które mają niebywały wpływ na uszkodzone i pozbawione swych właściwości komórki skóry. Naturalne jest również ich działanie polegające na stymulacji organizmu do autoodnowy i przywróceniu komórkom ich prawidłowych funkcji.
Revitacell oferuje produkty powstające i działające zgodnie z naturą.

5. Podstawa naukowa
Biodermokosmetyki Revitacell powstają pod czujnym okiem grupy naukowców, którzy są autorami jednego z największych polskich odkryć biotechnologicznych ostatnich lat – komórek macierzystych MIC-1. Działanie komórek, jak i preparatów na nich opartych, zostało potwierdzone licznymi badaniami. Ich wyniki zostały opublikowane w prestiżowych czasopismach naukowych, a innowacyjne odkrycie jest chronione niezbędnymi patentami.
Revitacell oferuje biodermokosmetyki bazujące na niebywałym biotechnologicznym odkryciu, a ich działanie potwierdzają naukowe badania.
 

A o to trzy niezwykłe produkty:

Stem Cells Eyelashes Therapy Revitacell  

to przełomowa kuracja biodermokosmetyczna przeznaczona do regeneracji rzęs i brwi, opracowana na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1. Została opracowana przez polskich naukowców w nowoczesnych laboratoriach biotechnologicznych. Zawiera innowacyjny składnik NHAC Biocervin MIC-1, który odżywia i wzmacnia rzęsy oraz brwi, zapobiega wypadaniu oraz pobudza wzrost nowych rzęs i brwi.Składniki aktywne: NHAC Biocervin MIC-1.
Sposób użycia: stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Preparat należy nakładać szczoteczką na oczyszczone rzęsy i brwi, zaczynając od ich nasady. Idealnie dopracowana formuła odżywki umożliwia stosowanie jej jako podkład pod tusz do rzęs. W czasie wykonywania makijażu zaleca się stosowanie odżywki na rzęsy po nałożeniu pudru.
Efekty kuracji: mocne, gęste rzęsy oraz zdrowe brwi, odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.
Stosowanie: stosować do rzadkich, krótkich, wypadających rzęs i brwi, osłabionych wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Szczególnie zalecana po zabiegach związanych z przedłużaniem rzęs.
Przechowywanie: w celu ochrony aktywnych składników przechowywać w szczelnie zamknietym opakowaniu.
Dostępne opakowania: opakowanie typu maskara 8 ml.Stem Cells Hair Therapy Revitacell  

to przełomowa kuracja biodermokosmetyczna pobudzająca naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w cebulkach włosów i skórze głowy, opracowana na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1. Została opracowana przez polskich naukowców w nowoczesnych laboratoriach biotechnologicznych. Zawiera innowacyjny składnik NHAC Biocervin MIC-1, który odżywia i wzmacnia cebulki włosów, ogranicza wypadanie i pobudza wzrost nowych włosów.Składniki aktywne: NHAC Biocervin MIC-1, witamina B5.
Sposób użycia: kurację stosować bezpośrednio po umyciu na wilgotne włosy. Całą zawartość ampułki energicznie wmasować w skórę głowy w celu poprawy wnikania składników aktywnych. Po aplikacji rozczesać włosy, pozostawiając preparat na minimum 30 minut (w celu zwiększenia efektu można pozostawić na całą noc/dzień). W zależności od potrzeb stosować codziennie lub co drugi dzień. Dla optymalnej poprawy stanu skóry głowy i włosów kurację należy okresowo powtarzać.
Efekty kuracji: regularne stosowanie kuracji zapewnia odżywienie i wzmocnienie cebulek włosów oraz skóry głowy. W wyniku czego następuje pobudzenie wzrostu nowych oraz ograniczenie wypadania już rosnących włosów.
Stosowanie: w przypadku włosów wypadających, zniszczonych, osłabionych (szczególnie przy sezonowym przesileniu, zabiegach fryzjerskich, oddziaływaniu niekorzystnych czynników zewnętrznych, farmakoterapii) lub w celu wzmocnienia, poprawy kondycji i ochrony włosów zdrowych.
Przechowywanie: w celu ochrony aktywnych składników przechowywać w zamkniętym opakowaniu z dala od światła i źródeł ciepła.
Dostępne opakowania: 14 ampułek po 5 ml z aplikatorem. Stem Cells Face Therapy Revitacell 

to przełomowa kuracja biodermokosmetyczna przeznaczona do natychmiastowej regeneracji skóry twarzy i szyi, na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1. Została opracowana przez polskich naukowców w nowoczesnych laboratoriach biotechnologicznych. Zawiera innowacyjny składnik NHAC Biocervin MIC-1, który poprawia jędrność i redukuje zmarszczki poprzez aktywację fibroblastów do produkcji kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry, opóźnia proces starzenia się komórek naskórka (keratynocytów) i skóry właściwej (fibroblastów).
Składniki aktywne:
Kuracja dzienna: NHAC Biocervin MIC-1, witamina E, małocząsteczkowy kwas hialuronowy, masło shea.
Kuracja nocna: NHAC Biocervin MIC-1, witamina B5, alantoina, olej winogronowy, małocząsteczkowy kwas hialuronowy, masło shea.
Sposób użycia: opakowanie zawiera dwa osobne pojemniki do zapewnienia kompleksowej regeneracji w ciągu dnia i nocy. Niewielką ilość kuracji nanieść delikatnymi ruchami na oczyszczoną skórę twarzy (w tym pod oczy) oraz szyi.
Efekty kuracji: stosowanie kuracji dziennej zapewnia intensywną regenerację, poprawę elastyczności oraz witalności skóry. Starannie dobrana receptura dodatkowo zapewnia działanie antyoksydacyjne, chroniąc delikatną skórę twarzy i szyi przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Stosowanie kuracji nocnej zawierającej regeneracyjno-odżywczy kompleks NHAC Biocervin MIC-1 wzbogacony o składniki wspierające aktywuje procesy naprawcze oraz wielowymiarową regenerację skóry podczas snu. Synergiczne działanie obu preparatów stymuluje naturalną samoregenerację skóry i zapewnia jej kompleksową pielęgnację.
Stosowanie: stosować regularnie w celu zapewnienia poprawy stanu, regeneracji i ochrony skóry lub objawowo w razie konieczności (w szczególności po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych oraz w przypadku pogorszenia kondycji skóry).
Przechowywanie: w suchym i chłodnym miejscu w celu ochrony aktywnych składników formulacji.
Dostępne opakowania: 2 opakowania airlees po 15 ml


 Wszystkie informacje zostały zaczerpnięte ze strony: http://www.revitacell.pl/

Już teraz zapraszam wszystkich na konkurs organizowany przez Revitacell na FB.
Można w nim wygrać właśnie te kosmetyki:-)


6 komentarzy: